Lipowa 37

Catering i obiady dla firm Białystok

Szukasz miejsca, które oferuje szeroką ofertę obiadów dla firm? Jesteś w dobrym miejscu.
Hokus Pokus to miejsce z jedzeniem na mapie Białegostoku, w którym dbamy o zadowolenie wszystkich miłośników domowego jedzenia. Jeśli szukasz rozwiązania możesz na nas liczyć. Niezależnie od preferencji u nas zamówisz codziennie coś dobrego, ciepłego i pożywnego. Oferujemy dowóz do firmy lub odbiór osobisty. Dajemy możliwość samodzielnego wybierania obiadów dla firm. Dbamy o rozmaitość i pożywność naszego menu, dlatego nasze codzienne menu jest bogate w wiele posiłków i urozmaicone na każdym poziomie. 

Nie zwlekaj, zamów online

lub sprawdź przygotowane przez nas Menu.

Obiady firmowe

Obiady firmowe to propozycja dla przedsiębiorstw, które proponują swoim pracownikom obiady w pracy. U nas zamówisz codzienne wyżywienie z dowozem pod drzwi swojego biura. W ten sposób możesz otrzymać domowy i pełnowartościowy obiad, gwarantując swoim pracownikom miłą przerwę w ciągu ciężkiego dnia. W ofercie nie zabraknie dań wegetariańskich i mięsnych. Możesz samodzielnie tworzyć zestawy i dobierać takie dodatki, na które aktualnie ludzie mają ochotę. Wiemy jak ciężko jest zadowolić wszystkich, ale zrobimy wszystko, żeby właśnie tego dokonać. Skontaktuj się i sprawdź naszą ofertę.

Catering dla firm

Catering dla firm to propozycja skierowana dla tych, którzy planują zorganizować wydarzenie lub event dla dużej liczby ludzi. Catering jest niemalże nieodłącznym elementem wszelkiego typu szkoleń i spotkań biznesowych. Domowe dania przygotowane smacznie to propozycja cateringu firmowego od Hokus Pokus.
Specjalizujemy się w tworzeniu jakościowych i tradycyjnych dań połączonych ze smakami z różnych kuchni świata. Gwarantujemy,  że zorganizowane przez Ciebie wydarzenie z cateringiem  Hokus Pokus zapadnie w pamięci na długo i będzie wspominane z uśmiechem na ustach – w końcu każdy lubi dobrze zjeść.
Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej oferty wyjątkowych cateringów dla firm.