Lipowa 37

Catering Białystok

Intensywny tryb życia, brak czasu na gotowanie? Hokuspokus… i mamy na to rozwiązanie! W naszym barze oferujemy catering obiadowy, świąteczny oraz firmowy. Niezależnie od Twoich potrzeb możesz codziennie jeść ciepły, domowy obiad przygotowany z dbałością o jakość i smak. Codziennie tworzymy nowe menu, dlatego możesz mieć pewność, że wykupując catering u nas nie będzie nudno. Posiadamy ofertę polskich dań tradycyjnych mięsnych oraz wegetariańskich. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej oferty cateringowej w przystępnej cenie na terenie Białegostoku. Posiadamy ofertę obiadów na dowóz oraz z odbiorem osobistym. Zapraszamy!

Catering świąteczny, wielkanocny i wigilijny

W ofercie baru Hokus Pokus nie mogło zabraknąć również propozycji cateringu świątecznego. Nasza oferta to idealna alternatywa dla osób i rodzin, które potrzebują pomocy w przygotowaniu świąt lub nie mają czasu na świąteczne gotowanie.
W przypadku cateringu wigilijnego gwarantujemy 12 tradycyjnych polskich dań, które zachwycą wszystkich biesiadników i będą smakowały dokładnie tak, jak te domowe.
Posiadamy również ofertę cateringu wielkanocnego .
Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej oferty cateringowej zarówno z dowozem jak i z odbiorem osobistym w Białymstoku-Lipowa 37.
Smacznie, domowo i tradycyjnie – tak właśnie gotujemy w Hokus Pokus!

Nie zwlekaj, zamów online

lub sprawdź przygotowane przez nas Menu.